Аксесуари для оптики

Оптика — запасні частини та аксесуари

Правильний догляд за збройовою оптикою має велике значення для її ефективності. Сайт стрілецького спорядження та аксесуарів до оптичних прицілів займається продажем товарів для військових, спортсменів, мисливців, туристів і виживачів. В інтернет-магазині Arsenal911 можна придбати якісні та функціональні запчастини на оптичний приціл.

Ми рекомендуємо укомплектувати зброю для полювання кріпленням для коліматорного або оптичного прицілу. Надійне кріплення для оптики є запорукою точної та стабільної стрільби за будь-яких умов.

Популярні аксесуари для оптичних приладів:

 • база під коліматор;
 • кронштейн для установки на бланку Пікатіні;
 • відкидне кріплення магніфера;
 • захисний чохол для коліматора;
 • кришки для захисту об'єктива оптики й інші товари;
 • очищувальний олівець для оптичного прицілу;
 • збільшений важіль зміни кратності;
 • рівень для оптичного прицілу;
 • швидкознімні кільця для оптичного прицілу.

Кріплення та кришки для оптики

Важливим збройовим аксесуаром є кронштейни, призначені для монтажу оптики на корпусі зброї. Завданням пристрою є запобігання зміщення оптичного прицілу в результаті дії віддачі. При купівлі віддавайте перевагу продукції перевірених брендів, оскільки якість пристрою відіграє головну роль у стабільності стрільби.

Бажаєте купити аксесуари для оптики в Києві? Обирайте додаткові аксесуари для оптичного прицілу з каталогу Арсенал911. Також ви зможете замовити доставку замовлення до будь-якого міста України.

Легкі, міцні та надійні — ці характеристики найкраще описують, якою має бути кришка для захисту об'єктива прицілу. Варто обирати моделі, виготовлені з міцного та гнучкого пластику, стійкого до погодних умов і різких перепадів температур. Гарні ковпачки для оптики ідеально підігнані, тому не провертаються та не спадають під час стрільби.

Установка оптики: інструменти

Стрільцеві знадобляться правильні пристосування для установки прицілу на будь-який тип зброї. Виробники пропонують професійні складальні комплекти. Зазвичай вони містять такий перелік інструментів:

 • динамометричний ключ;
 • асортимент багатофункціональних насадок, що включає шестигранні та торксові біти декількох розмірів;
 • плоска викрутка;
 • перехідник із різьбленням 1/2" і 1/4".

За допомогою таких інструментів можна легко закрутити гвинт і встановити приціл або інший вузол на зброю.

В інтернет-магазині Arsenal911 ви знайдете великий асортимент аксесуарів для оптичних прицілів. У нас багата пропозиція оптичних приладів, у тому числі елементи її монтажу та апгрейду. Оптика дозволяє спостерігати за здобиччю та зробити точний постріл. Покупці можуть обрати додаткові частини й аксесуари на оптичний приціл і додаткові аксесуари з каталогу збройових товарів.

Купити оптичні аксесуари онлайн

На сайті https://arsenal911.com.ua/ представлений великий вибір збройових товарів від відомих виробників, необхідних для результативної роботи зі зброєю. В інтернет-магазині Arsenal911 можна за доступною ціною купити аксесуари для оптичних приладів. Замовляйте захисні кришки, кронштейни та кільця для прицілів будь-якого типу за вигідною вартістю. Пристосування для догляду за оптичними приладами й аксесуари для оптики будуть доставлені в Київ, Харків, Одесу та інші міста України.