Антабки

Що таке антабка та для чого вона потрібна?

Власники рушниць знають, що базова збройова комплектація часто не містить антабку та інші корисні аксесуари. У деяких випадках вона все-таки є, проте середньої якості, через що власники рушниць вимушені шукати та купувати комплект на заміну. Це спеціальне пристосування для кріплення ремінця до зброї. Воно значно полегшує для стрільця носіння рушниці, підвищує стабільність карабіна, а також позитивно позначається на ефективності прицілювання. Річ у тому, що такий пояс надягається на плече людини, тим самим знижуючи навантаження на руки. Це дозволяє стрільцеві точніше цілитися та стріляти з рушниці. Деталь можна в будь-який момент установити або зняти залежно від потреби. Крім того, цей аксесуар сприяє комфортному носінню рушниці на ремені та знижує рівень шуму, який зброя видає під час руху.

Вигідно купити антабки для зброї в Україні можна на сайті https://arsenal911.com.ua/. Ми пропонуємо якісну продукцію від найкращих виробників. Ціна кільця антабки є однією з найбільш доступних у країні.

Конструкція кріплення антабки

Деталь складається з таких елементів:

 1. Кільце антабки. Витримує велике навантаження.
 2. Вентиль. Забезпечує зняття деталі.
 3. Поворотний замок. Він сприяє захисту від пошкоджень цівки.

Така проста конструкція іноді вводить в оману покупців, які вважають, що аксесуар не є необхідним, і відмовляються купити перехідник (антабку) для зброї. Проте вибір цього якісного та швидкознімного елемента позитивно впливає на ефективність стрільби та комфорт.

Різновиди аксесуара для тюнінгу тактичної зброї

Перш ніж купити антабки в Україні, треба вивчити всі варіанти та сумісності з конкретними видами зброї. Виділяють:

 1. Класичні деталі. Сюди входять кільця або скоби.
 2. Швидкознімні моделі. Зроблені у формі засувки зі спеціальною кнопкою. Конструкція цих моделей відрізняється залежно від моделі зброї та виробника.
 3. Ендплейт. Спеціальна пластина, яка сприяє фіксації труби.

Ціна антабки на зброю залежить від різновиду аксесуара.

Як установити аксесуар на зброю?

Антабка може кріпитися таким чином:

 1. Унизу прикладу. Ідеально підходить для тривалого пересування з рушницею.
 2. На кришці карабіна. Як правило, розміщується між корпусом і руків'ям.
 3. На цівці. Установлюються спеціальні гвинти або перехідники.

Кожен варіант є суто індивідуальним і залежить від моделі рушниці, а також уподобань стрільця. Тому перш ніж купити антабки під ремінь, варто визначитися з:

 • типом конструкції;
 • принципом роботи;
 • місцем для установки;
 • видом ременя.

Купувати збройовий товар потрібно після детального вивчення всієї інформації. Це допоможе підібрати оптимальну модель за вигідною вартістю, яка покращить характеристики зброї.

Де купити антабки для зброї в Україні?

В інтернет-магазині Arsenal911 представлена оптимальна ціна антабки для ременя зброї. У наявності є оригінальна продукція від найкращих виробників. Ми займаємося продажем якісних аксесуарів для зброї. Можна купити одну антабку або цілий комплект. Є доставка замовлень до всіх міст України. У Києві можна скористатися послугою кур'єрської служби.