Коліматорні приціли

Коліматорні приціли та їхні характеристики

Коліматори в Україні дуже популярні, адже вони підходять для різних видів зброї, включаючи гладкоствольну та нарізну. Їхнє завдання — прискорювати прицілювання та спрощувати утримання необхідного об'єкта на мушці. Цей пристрій забезпечує високоточну стрільбу з відстані до 200 метрів. Якщо хочете купити коліматорні приціли в Києві або іншому місті України для полювання, військової справи, спорту або хобі, звертайтеся до інтернет-магазину Arsenal 911. Тут ви знайдете високоточні та якісні товари від провідних брендів за доступною ціною.

Коліматорні приціли: особливості

Прицільні пристосування відрізняються особливим принципом роботи — проєктуванням зображення мітки в нескінченність. Джерело світла відповідальне за освітлення лінзи з міткою або її проєкції, щоб стрілець усе чітко бачив. Купити коліматорні приціли (ціни прописані в нашому онлайн-каталозі) можна як для любительської пневматики, так і для військової справи. Найчастіше коліматори використовують для гладкоствольної мисливської зброї, а також рушниць, у яких немає спеціального місця для кріплення оптики.

Чому варто купити коліматор в Україні:

  • спрощений процес прицілювання — просто потрібно на ціль навести колірну точку;
  • великий діапазон юстування;
  • корпус виконаний із якісного, зносостійкого матеріалу, який не боїться ушкоджень, перепадів температур і впливу вологи;
  • швидка установка та зняття коліматора;
  • сумісність із приладами нічного бачення (не вся оптика може поєднуватися з подібними пристроями);
  • функціонування за будь-якого рівня освітлення;
  • ціна коліматорів цілком виправдана, якщо враховувати всі переваги прицільного приладу.

Купити коліматор у Києві або іншому місті України — чудова ідея. Таке придбання стане вдалим для будь-якого стрільця — як любителя, так і професіонала. Установивши приціл, ви зможете вести стрільбу у швидкому темпі, не закриваючи друге око, і мати гарний кут огляду. Прилад не потребує фокусування — користуватися ним дуже просто та зручно.

Як обрати приціли-коліматори?

Кожному стрільцеві рекомендовано проаналізувати характеристики оптики, представленій у продажу. Йому потрібно вирішити, з якою метою він купує коліматор, як він має встановлюватися на рушницю або карабін, ураховувати вагу та габарити. Якщо стрілець дасть собі відповіді на всі питання, стане зрозуміло, які коліматорні приціли йому підходять. Важливо не помилитися з вибором, тому за наявності запитань звертайтеся до наших консультантів.

Які можна купити коліматорні приціли:

  1. Відкриті. В оправі присутня одна лінза. Джерело світла розташоване біля основи. Огляд не закритий завдяки унікальній конструкції, тому власник чудово бачить ціль. Такі вироби легші та компактніші. При прицілюванні можна залучити обидва ока. Проте ці прилади занадто чутливі та схильні до запотівання.
  2. Закриті. Джерело освітлення розташоване в закритому корпусі, який захищений від потрапляння вологи та різного сміття. У такому варіанті встановлюється додаткова лінза, яка закриває корпус ззаду. Ці коліматори краще захищені від зовнішніх дій. Ми також займаємося продажем коліматорних прицілів закритого типу, які є повністю водонепроникними.

Обидва варіанти мають свої переваги та недоліки, тому складно відповісти зрозуміти, який із них кращий. Проте якщо вас цікавить, скільки коштують коліматорні приціли, прилади відкритого типу дешевші. Але ціна також залежить від бренду й основних технічних характеристик.

Коліматорні приціли: ціна в Україні

Якщо ви вирішили замовити коліматорні або оптичні приціли для зброї, інтернет-магазин Arsenal 911 до ваших послуг. На нашому сайті представлені товари від найкращих брендів: Aimpoint, Bushnell, Primary Arms, Vortex Optics тощо. Гарантія якості передбачена. Ціни на коліматорні приціли, точні характеристики та реальні фото товарів представлені в каталозі. Доставка здійснюється до Львова, Одеси, Дніпра, Харкова та інших міст України. Якщо ви хочете особисто уточнити, скільки коштує коліматор, або поставити інше питання консультантові, зв'яжіться з нами за допомогою контактного номера телефону.