Призматичні приціли

Призматичний приціл — чудовий вибір для полювання

При купівлі зброї кожен стикається з необхідністю придбання прицілу. Від нього залежить точність пострілу. Зазвичай обирають між оптичними та коліматорними прицілами. У перших приладах багатьох не влаштовує громіздкість і велика вага. У коліматорі немає підлаштовування різкості окуляра, а кратність дорівнює 1. Призматичний приціл поєднав найкращі риси цих типів. Завдяки відмінностям у зовнішньому вигляді та застосуванні можна виділити цей прилад у самостійний вид.

Призматики спочатку були застосовані на автоматичній зброї штурмових груп. Пізніше вони стали використовуватися мисливцями, що стріляють на короткі дистанції та з підходу. Зовні прилад нагадує коліматор закритого типу. Прицільна сітка за аналогією з попереднім варіантом має простий вигляд, зручний для стрільби при підкиданні, але з додатковими ризиками, що дозволяють робити поправку, як в оптичного приладу.

Призматичні приціли в Україні: переваги та недоліки

До головної особливості приладу належить призма Шмідта-Пехана, яка здійснює обертання зображення. Також пристрій оснащений об'єктивом, прицільною сіткою та окуляром.

Основні переваги призматичних прицілів:

  • працюють на середніх і коротких дистанціях;
  • відрізняються легкістю та компактністю;
  • оснащені діоптрійним підлаштовуванням;
  • мають збільшену точність;
  • відсутня хроматична аберація;
  • видають чітке зображення по всьому полю;
  • підходять до мисливських рушниць і пневматики;
  • мають стійкість до вологи та температурних коливань.

Попри явні переваги, є і недоліки — мале підсвічування об'єктива та невелике збільшення.

Де купити в Україні призматичний приціл?

Пропонуємо ознайомитися з каталогом інтернет-магазину Arsenal911 у Києві. У нас можна купити призматичний приціл за доступною ціною. У продажу представлений оригінал приладу відомої фірми Vortex (США). У картці товару можна ознайомитися з характеристиками моделі. Можливо, це той варіант компактного прицілу, який ідеально підходить до вашої зброї. Купувати на сайті просто за допомогою фільтрів. Також ви можете придбати супутні товари, наприклад, спорядження для полювання або риболовлі.

У разі будь-яких сумнівів звертайтеся до наших консультантів. Вони допоможуть купити призматичний приціл в Україні, оформлять доставку до Ужгорода, Полтави, Львова та інших регіонів.