Сейфи для зброї

Сейф збройовий пістолетний — безпечне зберігання

Будь-яка вогнепальна, травматична або газова зброя є джерелом підвищеної небезпеки. Перш ніж придбати, наприклад, травматику, продумайте, де і як ви її зберігатимете. З цією метою рекомендується купити сейф для пістолета. Він призначається для надійного зберігання не лише револьвера, але й боєприпасів, а також інших предметів, необхідних для обслуговування.

Сховища для пістолетів від мисливських відрізняються лише розмірами — вони компактніші. На ринку пропонуються цікаві модифікації шаф. Наприклад, купити пістолетний сейф в Україні можна на декілька цівок, з різним типом замків і товщиною стінок (у мм). Хоча всі моделі сховищ мають одну мету, проте відрізняються за характером виготовлення. Це можуть бути сейфи:

 • для пістолета або рушниці;
 • зі швидким доступом, захистом від води/вогню;
 • стаціонарні або пересувні;
 • настінні/приховані.

Сейфи під зброю для пістолетів: види

Розглянемо декілька основних видів сейфів під пістолет, купити які пропонується в українському спеціалізованому інтернет-магазині Arsenal 911. На нашому сайті в продажу представлені такі моделі:

 1. Біометричні. Це одне з найнадійніших сучасних сховищ. Для його відкриття використовуються відбитки пальців. Для розблокування достатньо прикласти руку до сканера. Скільки коштує сейф для пістолета, можна подивитися на сайті.
 2. Вогнетривкі. В основному всі моделі виготовляються зі сталі, яка плавиться за дуже високих температур. При цьому тепло проникає всередину ящика та може пошкодити зброю. Тому перш ніж купити збройовий сейф під пістолет, поцікавтеся опірністю відкритому вогню.
 3. Мініпристрої. Вони можуть використовуватися для зберігання як пістолета, так і коштовностей, грошей. Завдяки мобільності їх зручно брати із собою в подорожі. Щоб почувати себе в безпеці на дорозі, рекомендується купити пістолетний сейф у Києві, а не зберігати зброю в бардачку машини або сумці.

Особливості пістолетних сейфів

Моделі пристроїв для зберігання зброї відрізняються:

 1. Розміром. Параметр коробки безпосередньо залежить від типу зброї. Для пістолетів пристрої компактні, але за необхідності можна замовити модель для зберігання двох-трьох цівок. Сховища легко переносяться, установлюються в будь-якому непримітному місці.
 2. Замками. Традиційні вважаються більш довговічними та міцними. До них належать спеціальні замки, а також моделі з циферблатом. Найбільш безпечними вважаються біометричні сховища, оскільки для їх відкриття потрібні відбитки пальців власника. Для електронних сейфів слід увести певну цифрову комбінацію.
 3. Функціями. Наприклад, деякі моделі захищають від дії високих температур і злодіїв. Також у продажу є водонепроникні пристрої. Ціна на сейф для пістолета залежить від його функцій та інших чинників.
 4. Місцем розташування. Пристрої можна сховати в стіні, інтегрувати з меблями. Де б не встановлювалося сховище, воно завжди буде в межах швидкого доступу.

Де замовити сейф на пістолет онлайн із доставкою по Україні?

Купувати сейф для зброї слід тільки в спеціалізованому інтернет-магазині. На нашому сайті представлена лише оригінальна продукція гарної якості від відомих торгових марок. На весь товар є сертифікати та гарантія виробника. У нашому онлайн-магазині можна обрати та купити сейф під пістолет за доступною ціною в Києві або замовити доставку до інших регіонів України.

Для зручного пошуку каталог поділений на розділи. Підбирайте онлайн потрібний сейф під пістолет, його ціна, модель і наявність будуть зазначені під фото. Якщо сумніваєтеся у виборі, звертайтеся до наших фахівців. Вони підберуть варіант відповідно до вимог, оформлять доставку замовлення до вашого міста.