Чищення та догляд зброї

Правильний догляд за зброєю — чищення та змащування для надійної роботи

Усі типи зброї для успішної експлуатації необхідно вчасно чистити від забруднень та іржі, а також змащувати рушничною олією. Тоді зброя прослужить довго та не підведе в екстремальних ситуаціях. Власники гладкоствольних рушниць і нарізних карабінів знають, що за ними потрібний догляд. Але які купувати засоби та аксесуари для чищення зброї? Це питання, яке цікавить багатьох новачків.

Засоби та аксесуари для чищення зброї

Щоб забезпечити повноцінний догляд за стрілецькою зброєю, варто купувати надійне обладнання, яке пропонують перевірені компанії. Тільки так можна гарантувати, що будь-який придбаний аксесуар буде корисним: підійде до зброї певного калібру та допоможе ефективно доглядати за рушницею або пістолетом, подовжуючи термін надійної роботи без шкоди для виробу.

Рекомендується використовувати такі пристосування для чищення зброї:

 1. Шомпол. Це спеціальна хворостина, до якої кріпляться насадки. Може бути цілісним або складатися з окремих фрагментів. За допомогою цього обладнання для чищення зброї впорядковують канал збройового ствола.
 2. Вішери. Це деталі для шомполів, вони бувають алюмінієвими, пластиковими або латунними. Прикріпивши на вішер патчі з очищувальною рідиною, можна легко здійснити догляд за мисливською рушницею.
 3. Пухівки. Їх купують для догляду за зброєю, а саме — для змащування ствола.
 4. Йоржик. Він допомагає доглядати за внутрішньою поверхнею ствола, також зручний при догляді та чищенні мисливської рушниці. Матеріал виробництва виробу — сталь, бронза або латунь. З його допомогою мисливці та спортсмени без зусиль видаляють нагар, освинцювання, обміднення з внутрішніх поверхонь зброї.
 5. Мазничка. Це приладдя для зберігання рідкого мастила.

Купуємо набори для зручності чищення та догляду за зброєю

Усі пристосування для чищення зброї продаються окремо, проте зручніше мати деталі в наборі.

Причин такого вибору декілька:

 • можливість зібрати комплект, призначений саме для чищення мисливської рушниці та догляду за ним;
 • такий набір пристосувань — чудовий подарунок приятелеві або бізнес-партнерові — завзятому мисливцю або азартному любителю спортивної стрільби (багато наборів поставляється в стильних футлярах).

Де купити приладдя для чищення мисливської рушниці?

Інтернет-магазин Arsenal 911 пропонує ознайомитися з каталогом товарів для полювання, стрілецьких видів спорту, риболовлі та туризму.

Купуйте в нас:

 • Усе для догляду за зброєю. Наприклад, олії, поліролі, знежирювачі, засоби для видалення подряпин і зняття нагару з нарізного ствола, пасту для полірування тощо.
 • Усе для чищення зброї. Наприклад, шомполи-протяжки для гладкоствольної та нарізної зброї, інструменти для чищення затворної групи, йоржики для чищення ствола рушниці тощо.
 • Усе для активного способу життя. Наприклад, похідні печі, термоси, спиртові пальники, сонячні батареї, зарядні пристрої, камуфляжний одяг і взуття, тактичні ліхтарі та рукавички.

Якщо ви ще не знаєте, для чого потрібний ретельний догляд за зброєю і як правильно підібрати подарунок другу, який віддає перевагу полюванню та риболовлі, ми готові допомогти. Рекомендуємо звернути увагу на чудові подарункові набори для чищення мисливської рушниці. Купуйте в Києві аксесуари за оптимальними цінами, замовивши в нас на сайті.

З нами вигідно співпрацювати, тому що:

 • на порталі представлений широкий асортимент товарів для мисливців, рибалок, туристів і просто активних людей;
 • вартість усіх виробів і засобів є доступною;
 • замовити будь-яку одиницю продукції легко через кошик сайту або за допомогою дзвінка менеджерові;
 • доставка товарів здійснюється по Києву, а також до Одеси, Миколаєва, Дніпра, Львова, Харкова, Запоріжжя та інших міст України.