Оптичні приціли

Шлях до мисливського успіху — правильний вибір оптичного прицілу

Серед різних видів мисливської оптики характерною групою є оптичні приціли. Багаторічна еволюція рішень, які використовуються в конструкції стрілецької оптики, зумовила те, що сучасні моделі відрізняються надзвичайно високою якістю зображення та яскравістю, що дозволяє полювати навіть у складних сутінкових умовах.

Інтернет-магазин Арсенал 911 запрошує покупців ознайомитися з прайсом і каталогом оптичних прицілів на сайті https://arsenal911.com.ua/ в Україні. У продажу є оптичні приціли за доступною вартістю, збройові аксесуари та супутні товари. Ми продаємо продукцію відомих виробників.

Оптичний приціл — запорука влучності стрільби

Ключовим елементом при виборі прицілу є визначення того, у яких умовах він використовуватиметься частіше. Трапляється, що початківці обирають моделі зі збільшеннями, що значно перевищують їхні потреби, гадаючи, що це може виявитися потенційно корисним. За високе збільшення доводиться платити зменшеним полем зору та меншою яскравістю, тому слід подумати про те, чи буде взагалі можливість користуватися потенціалом збільшення. Якщо мисливець зазвичай стріляє з дистанції до 200 метрів, оптичний приціл із 20-кратним збільшенням точно вийде за межі необхідної дальності — тактична оптика з 1—8 кратністю збільшення підійде набагато краще. Інтернет-магазин оптичних прицілів в Україні пропонує ознайомитися з великим асортиментом товарів.

Оптичні приціли для мисливців

Якщо стрілець працює з вогнепальною зброєю, йому треба обирати приціл, розрахований на роботу під навантаженням, що витримує удари не менше ніж 1000 G. Ці пристрої розрізняються за параметрами та рішеннями залежно від призначення. В Arsenal911 ви зможете вигідно і з доставкою придбати аксесуари для зброї, а також купити оптичні приціли в Україні за найкращою ціною.

Для того щоб обрати правильний приціл, важливо орієнтуватися на реальні потреби:

  1. Якщо потрібний легкий пристрій для ходового полювання, ідеальним вибором стане загінна модель, мале збільшення якої дозволить усебічно спостерігати за місцевістю та робити точні постріли на середніх дистанціях.
  2. Для статичного полювання в сутінках знадобляться масивні прилади, оснащені великими об'єктивами. Оптика з об'єктивом діаметра 50 або 56 мм із якісним склом і покриттями дозволить отримати чітке зображення навіть в умовах недостатньої освітленості.

Продаж оптичних прицілів в інтернет-магазині Арсенал911

У продажу стрілецького магазину представлені різні моделі виробів, що дозволить обрати ідеальний варіант під потреби та запланований бюджет. Якщо ваше захоплення — стрільба з вогнепальної або пневматичної зброї, замовте відповідний приціл. На сайті https://arsenal911.com.ua/ можна недорого купити оптичний приціл в Україні (Києві, Харкові, Львові, Запоріжжі тощо). Придбання моделі для пневматики гарантує гарну якість зображення та буде дешевшим рішенням, ніж замовлення пристрою, призначеного для вогнепальної зброї.

Для людей, пов'язаних із військовою стрільбою, магазин Arsenal911 підготував пропозицію тактичних прицілів. Надзвичайно міцна конструкція, удосконалене компонування барабанів поправок і тактичні прицільні сітки дозволяють ефективно діяти в динамічних ситуаціях і складних рельєфах місцевості. Чим більшою кількістю функцій забезпечений прилад, тим вищою є ціна на оптичний приціл. Незалежно від того, чи шукаєте ви оптику для професійного використання або варіант для тактичних змагань на довгих дистанціях, моделі цієї категорії сподобаються вам ціною та робочими характеристиками.

Ціна оптичного прицілу практично відбиває характеристики та можливості продукції. Для початківців підійдуть простіші, недорогі, але надійні моделі. Користувачі, для яких важливі додаткові можливості оптики, можуть обрати товар із високої цінової категорії інтернет-магазину Arsenal911.