Підствольні та тактичні ліхтарі, лезерні цілевказівники

Особливості тактичних ліхтарів і їхня важлива роль

Співробітники правоохоронних органів, військові та досвідчені мисливці регулярно використовують підстовбурний збройовий тактичний ліхтар. Крім того, він широко застосовується під час активного відпочинку, адже є чудовим джерелом світла. Цей ручний пристрій дозволяє покращити видимість у місцевості з обмеженою кількістю освітлення.

Для ефективного використання приладу треба знати його характеристики. Це дозволить отримати найбільшу користь від такого корисного аксесуара. Крім того, важливо придбати ліхтарик у надійному місці, де займаються продажем якісного товару. Тільки так вони будуть ефективними в будь-яких умовах. Купити подствольний фонар для полювання в Києві можна в нас. На сайті представлена достатня кількість різновидів товару на будь-який смак.

Різновиди ліхтариків для зброї

Існує декілька модифікацій збройового ліхтаря. Обирайте модель, ураховуючи необхідні характеристики. Виділяють такі варіанти:

  1. Ручна модель. Не призначена для кріплення до рушниці. Такі пристрої тримають у руці, спрямовуючи джерело світла на потрібну ціль або затемнену місцевість. Відрізняються розміром і потужністю залежно від призначення.
  2. Підстовбурник. Модель для безпосереднього кріплення на зброї. Існують різновиди для пістолетів, автоматів і рушниць. Подібні моделі ліхтарів на рушниці відрізняються потужним джерелом світла, компактним розміром і міцністю.
  3. Універсальний тактичний ліхтар на зброю. Подібні моделі одночасно є і ручним, і підстовбурним пристроєм. Така багатофункціональність дозволяє використовувати аксесуар у різних ситуаціях.

Перш ніж купити тактичний фонарик, необхідно ознайомитися з усіма різновидами та обрати потрібну модель. Якщо збираєтеся кріпити на рушниці, варто звернути увагу на сумісність і можливість подальшої установки підстовбурного пристрою. У разі сумнівів у виборі можна проконсультуватися з фахівцями. Ціна мисливського підстовбурного ліхтаря в нашому інтернет-магазині цілком доступна.

З яких елементів складається підстовбурний ліхтар для рушниці?

Виділяють такі елементи:

  1. Корпус. Виконаний зі зносостійкого та довговічного матеріалу. Існують титанові й алюмінієві моделі. Подібний корпус здатний витримувати вплив надмірної вологості, перепади високої температури, потрапляння бруду та пилу. Відрізняється підвищеним часом експлуатації.
  2. Кнопка увімкнення. Установлена таким чином, щоб забезпечити максимально швидку та зручну активацію аксесуара.
  3. Оптичний блок. Складається зі світлодіодної або галогенної лампи залежно від моделі. Крім того, оснащений відбивачем або лінзою.
  4. Елемент для кріплення. Відрізняється міцністю та надійністю, адже за допомогою цієї деталі пристрій установлюється на мисливську або іншу рушницю.
  5. Акумулятор. Найчастіше зустрічаються літій-іонні батареї, які мають велику місткість.

На що необхідно звернути увагу при виборі пристрою?

Одними з головних характеристик збройового ліхтаря можна назвати силу випромінюваного потоку світла, наявність режиму стробоскопа та сигналу SOS. Що стосується потужності, вона має відповідати тим цілям, для яких купується ліхтар. Наприклад, дуже яскравий пристрій може видати місце розташування того, хто його використовує. Це не підходить для співробітників правоохоронних органів або військових. Режим стробоскопа та наявність сигналу SOS, навпаки, потрібні для цих осіб, адже дозволяють передавати необхідні сигнали. Тому перш ніж купити тактичний фонарь в Україні, треба визначити цілі, для яких він потрібний. Це допоможе з подальшим вибором моделі.

Де купити армійський підстовбурний ліхтар в Україні?

В інтернет-магазині Arsenal911 можна купити підстовбурний ліхтар для полювання в Україні за оптимальною вартістю. Є можливість придбати й інше озброєння. Здійснюється доставка по Україні (Львів, Вінниця, Харків, Дніпро та інші міста). Замовлення також можна забрати в Києві за допомогою кур'єра.