Рейтинг тактичних ліхтарів - який підствольний ліхтар краще для полювання

Любителям активних способів проведення дозвілля доводиться часто вибирати, який краще купити підствольний ліхтар. Адже кожен мисливець знає, як непросто вибрати хорошу екіпіровку для успішного полювання, від комплекту і його якості може залежати багато чого. Для цього підійде компактний, але водночас потужний тактичний прилад, що сприяє підвищенню ефективності стрільби, особливо вночі.

Інтернет-магазин "Арсенал911" сьогодні пропонує купити ліхтар для полювання в різних варіаціях, що часом ускладнює процес підбору даного девайса. Для спрощення вибору клієнтам запропоновано рейтинг, який побудований на виборі тактичних ліхтарів, щоб кожному мисливцеві, особливо початківцю, було легше підібрати потрібний аксесуар.

Огляд підствольних ліхтарів: основні переваги

З питанням, який краще тактичний ліхтар вибрати, звісно, можна звернутися до фахівців, однак потрібно і самому мати уявлення про особливості пристрою. Прилад отримав таку назву через особливий монтаж, зазвичай під стволом, іноді освітлювальний прилад може кріпитися збоку або зверху коробки затвора.

Головним завданням підствольних ліхтарів є короткочасне освітлення напряму випала для збільшення шансів потрапити точно в ціль. Так, існують й інші пристосування для нічного полювання, як-от тепловізори, однак цінова політика останніх значно вища. Тож не кожен завзятий мисливець зможе його собі дозволити.

Найкращі підствольні ліхтарі мають такі критерії:

 • ударостійкий корпус і висока стійкість до падінь;
 • захист від вологи та пилу;
 • мала сумарна вага з урахуванням кронштейна;
 • наявність світлофільтрів;
 • хороший блок живлення.

В ідеалі найкращий підствольний ліхтар для полювання має виносну кнопку для зручності управління. Кожен виріб має свій клас герметичності:

 • IPX6 - такий ліхтар підходить для полювання під сильним дощем, корпусу аксесуара не страшна підвищена вологість;
 • IPX7 - цю модель можна ненадовго занурювати у воду не більше ніж на 1 м у глибину;
 • IPX8 - найкращий підствольний ліхтар класу, який не вийде з ладу навіть під час занурень на глибину тривалий час.

Якщо ви захоплюєтеся підводним полюванням, то однозначно слід купити аксесуар класу IPX8. Як показує огляд тактичних ліхтарів, модель класу IPX7 має найоптимальніші параметри.

Топ-5 тактичних ліхтарів

Щоб вибір тактичного аксесуара не був занадто складним, інтернет-магазин приготував спеціальний огляд підствольних ліхтарів для полювання в Києві або іншому населеному пункті. Рейтинг дає змогу швидко порівняти популярні і, відповідно, якісні моделі та ухвалити для себе найоптимальніше рішення.

 1. Inforce - ліхтар американського бренду має високі характеристики. У лінійці представлено кілька основних груп:
 • для довгоствольної зброї;
 • для стрілецької зброї;
 • повсякденні освітлювальні прилади, які також монтуються на зброю.

Бренд Inforce є одним із найпопулярніших ТМ високоякісного збройового обладнання, зокрема ліхтарів. Вироби характеризуються високою якістю і помірною ціною.

 1. Streamlight - один з найбільш надійних пристроїв, який відмінно забезпечить яскравим і потужним світловим променем за будь-яких погодних умов. Вироби бренду мають визнання великої аудиторії військових у багатьох країнах. Протягом усього терміну експлуатації не виникатиме проблем із надійним і потужним освітленням.
 2. CRIMSON TRACE - тактичні вироби, які були спроектовані і протестовані для витримки найсуворіших умов навколишнього середовища. Виробник пропонує оптимальну ціну і найкращі характеристики. Ударостійкі пістолетні ліхтарі цього бренду купити можна під замовлення з оперативною доставкою.
 3. Truglo - компактні і водночас багатофункціональні вироби американського бренду вирізняються високою якістю збірки.

Купити найкращі тактичні ліхтарі в інтернет-магазині "Арсенал911" можна в будь-який час і під замовлення. На сайті представлений детальний огляд моделей, їхні фото, характеристики та актуальна ціна. Кожен виріб відрізняється своїми унікальними особливостями, високою яскравістю і надійністю, роблячи їх ідеальним вибором для різних завдань. Рейтинг тактичних ліхтарів допомагає швидко знайти свій варіант.