Як вибрати тактичний підствольний ліхтар?

Критерії вибору:

 • Потужність і дальність освітлення: Вибирайте ліхтар з достатньою потужністю і дальністю освітлення для ваших завдань. Для полювання важлива здатність освітлювати далекі відстані.
 • Режими роботи: Наявність декількох режимів освітлення (високий, середній, низький, SOS, стробоскоп) може бути корисною в різних ситуаціях.
 • Стійкість до зовнішніх впливів: Ліхтар має бути стійким до вологи (щонайменше, відповідати стандарту IPX4 або вище) і ударостійким для надійності в екстремальних умовах.
 • Час роботи: Важливий баланс між потужністю світла і часом роботи від одного заряду батареї або акумулятора. Переконайтеся, що ліхтар забезпечує достатній час роботи для ваших завдань.
 • Тип батареї: Розгляньте, якому типу батареї ви віддаєте перевагу - стандартним батареям (AA або AAA), які можна купити в будь-якому магазині, або акумуляторам, які можна перезарядити і які є більш економічними в довгостроковій перспективі.
 • Кріплення: Переконайтеся, що ліхтар можна надійно закріпити на вашій зброї, спорядженні та що система кріплення сумісна з вашою зброєю.

Як вибрати тактичний підствольний ліхтар

Одним із головних атрибутів при купівлі професійного спорядження мисливців, любителів активного відпочинку, а також військовослужбовців є тактичні ліхтарі. Це особлива група в асортименті з характерними особливостями - яскравий потік світла, велика потужність, міцний і стійкий до вологи корпус. Більшість покупців, особливо якщо вперше обирають цей аксесуар, задаються питанням, як вибрати тактичний ліхтар.

Ці вироби поділяють на кілька різновидів згідно з конструкцією і ключовим функціоналом:

 • ручні;
 • підствольні;
 • універсальні.

Який тактичний ліхтар вибрати, залежить від конкретних умов експлуатації виробу. Купити надійний маячок, який стане хорошим помічником, якщо обмежена видимість, пропонує інтернет-магазин Arsenal911 - тут є все необхідне спорядження та аксесуари.

Вибираємо підствольний ліхтар

Тактичний (він же підствольний) ліхтар призначений для підсвічування цілі або тимчасової дезорієнтації недоброзичливця. Пристрій кріпиться на вогнепальну зброю. Вибір підствольного ліхтаря має ґрунтуватися на трьох головних вимогах:

 • міцна конструкція корпусу, здатна витримати віддачу зброї, різкий ривок при пострілі;
 • кріплення, що надійно фіксує прилад;
 • мінімальна вага для точного прицілу.

Практичність виробу полягає в можливості спільного освітлення простору і стрільби.

Як вибрати підствольний ліхтар: критерії вибору

Під час вибору виробу слід орієнтуватися на такі параметри:

 1. Потужність і дальність освітлення. Фахівці завжди рекомендують зупиняти вибір на виробах з достатньою потужністю і дальністю освітлення. Здатність висвітлювати далекі відстані - важливий критерій для полювання.
 2. Режими роботи. Наявність декількох режимів освітлення (високий, середній, низький, SOS, стробоскоп) може стати в нагоді в різних ситуаціях.
 3. Стійкість до зовнішніх впливів - один із невіддільних параметрів тактичних виробів. Вони мають бути стійкими до вологи (щонайменше відповідати стандарту IPX4 або вище) і ударостійкими для надійності в екстремальних умовах.
 4. Час роботи. Важливий баланс між потужністю світла і часом роботи від одного заряду батареї або акумулятора. Переконайтеся, що ліхтар зможе потрібний час працювати, щоб бути корисним для вирішення ваших завдань.
 5. Тип батареї. Тут слід орієнтуватися на особисті вподобання: який тип батареї буде зручним саме вам - найдоступніші стандартні (AA або AAA), які можна купити в будь-якому магазині, або акумуляторні батареї, які можна перезарядити, що характеризуються економічністю в довгостроковій перспективі.
 6. Кріплення. Переконайтеся в сумісності системи кріплення з вашою зброєю, а також у тому, що ліхтар надійно кріпиться на стволі.

Досі не знаєте, який підствольний ліхтар вибрати для полювання? Порівняно зі звичайними виробами тактичні моделі значно поступаються в ціні, однак, щоб за кілька місяців не купувати новий, краще використовувати тільки потужні вироби спеціального призначення.

Як вибрати підствольний ліхтар для полювання

В інтернет-магазині Arsenal911 представлений широкий асортимент тактичних ліхтарів. За необхідності завжди можна замовити конкретну модель тактики, якщо її немає в продажу. Досвідчені фахівці завжди підкажуть, який підствольний ліхтар для полювання краще вибрати в Україні.