Мастило M Pro 7

M-Pro 7

Смазка M-Pro 7 — надійний захист і довговічність вашої зброї

Інноваційна смазка M-Pro 7 призначена для захисту зброї та інших металевих поверхонь від корозії, зменшення тертя та продовження терміну служби. Професійна серія розроблялася для військових і правоохоронців. Проте її високо оцінили й мисливці, а також фахівці з обслуговування різної техніки, які все частіше стали купувати саме цю смазку.

Американська смазка M-Pro 7: особливості та переваги

Цей синтетичний склад підійде для обробки будь-яких металевих поверхонь, включаючи титанові й алюмінієві. Засіб М-Про 7 чудово себе зарекомендував при обслуговуванні деталей автомобільної та мототехніки. Смазку можна також купити для покращення роботи риболовецьких котушок, професійних і аматорських інструментів.

До безперечних переваг змащувального засобу M 7 Pro також можна віднести:

  • універсальність;
  • екологічність;
  • безпеку проти вогню;
  • можливість використання за великого діапазону температур (від −65 до +240 °C);
  • відсутність різкого запаху та токсичних випарів;
  • вигідну вартість.

Смазка випускається в шприцах, які дуже зручно використовувати. Завдяки цьому час обслуговування зброї та робочих інструментів скорочується в три рази (без подальшого прибирання в приміщенні та довгого провітрювання).

Якщо періодично використовувати смазку в комплексі з очисником, усі оброблені за допомогою M-Pro 7 вироби надовго залишаться ідеально чистими та блискучими. За такого догляду іржа не отримає жодного шансу на появу.

Важливо й те, що цей американський продукт за всіма характеристиками відповідає стандарту міноборони США MIL-SPEC.

Де купити смазку M-Pro 7?

Якщо ви хочете придбати універсальний змащувальний засіб, який замінить усі види поширених олій, обирайте М-Про 7. Бажаючи купити M 7 Pro від надійних постачальників зі швидкою доставкою по Україні та за розумною ціною, оформляйте замовлення в інтернет-магазині Arsenal911.

Усвідомлюючи відповідальність, маючи досвід перевірки якості та супровідної документації, ми маємо в продажу тільки якісний товар. Наші фахівці приймуть заявку й одразу організують доставку по Києву, а також до Дніпра, Харкова, Одеси, Львова або будь-якого іншого населеного пункту країни.