Кепки Rapid Dominance

Кепки Rapid Dominance

Серед важливих елементів екіпірування кожного поліціанта, військового, рибалки або мисливця на особливу на увагу заслуговують тактичні кепки або бейсболки. Їх використовують для захисту очей і голови від пекучого сонця в літній сезон. Якщо дивитися на зимові моделі, вони мають спеціальний утеплювач і закотисті вушка. Купити кепки Рапід в Україні, які мають найбільший попит, можна на сайті інтернет-магазину Arsenal911. Товари відрізняються якістю та служать не один рік. Також є доставка по Києву й усій Україні.

Кепки Рапід в Україні: основні різновиди моделей

Придбати кепки Rapid Dominance від американського виробника можна в нашому інтернет-магазині. Усі моделі в каталозі розподілені за сезонами:

  • зимові — призначені для захисту від атмосферних опадів і холоду, а також мають спеціальне утеплення;
  • весняні — ідеальний варіант для періоду з березня до травня, коли немає потреби в досить теплих виробах;
  • осінні — за своїми експлуатаційними характеристиками є практично ідентичними до весняних варіантів;
  • літні — моделі, представлені в полегшеній формі завдяки спеціальній сіточці, яка забезпечує гарну вентиляцію;
  • демісезонні — для нестабільної погоди такі бейсболки Рапід стануть найкращим варіантом.

Придбання такого виробу має здійснюватися з урахуванням того, за яких погодних умов його використовуватимуть.

Кепки Rapid Dominance: основні експлуатаційні характеристики виробу

Перед придбанням важливо враховувати комфорт і максимальний захист від негативного впливу довкілля. Кепки Рапід надійно захищають від таких чинників і є ефективним засобом екіпірування камуфляжу. Залежно від сезону вони можуть захищати від снігу та дощу, а також пекучих сонячних променів.

Купуючи кепки Рапіда в Києві, варто звернути увагу на те, що в продажу вони представлені виробами, які пошиті тільки з максимально зносостійких матеріалів — бавовни, поліестеру або ріпстопу. Додатково можуть використовуватися спеціальні вологостійкі шари, що забезпечують захист від бруду, вологи та вітру. На нашому сайті можна купити кепки, які мають надійні шви, міцні козирки та регулювання розміру.