Технології в оптичних прицілах

Сьогодні оптичні приціли активно використовують не тільки у військовій справі, вони стали невід'ємними супутниками мисливців, людей, які професійно займаються спортивною стрільбою. Розширення сфери застосування оптики зумовлено еволюцією технологій. Сьогодні виробники пропонують безліч різнопланових оптичних прицілів з досить широкими функціональними можливостями.

Історія розвитку оптичних прицілів розпочалася приблизно в XVII столітті і включає кілька важливих етапів. За ці кілька сотень років вдалося пройти шлях від звичайної зорової труби до багатофункціональної цифрової оптики.

Прогресивні методи прицілювання: еволюція технологій в оптичних прицілах

Серед сучасних технологій, що застосовуються в оптичних прицілах, на особливу увагу заслуговують такі:

 1. Лазерне прицілювання - випромінюваний світловий промінь, видимий на об'єкті у вигляді червоної або зеленої мітки, дає змогу точніше наводити на ціль і безпомилково її вражати.
 2. Інтегровані далекоміри - приціли з вбудованими далекомірами сьогодні є в лінійках більшості виробників, з кожним оновленням вони стають дедалі компактнішими та зручнішими.
 3. Гіроскопічна стабілізація для зображення поліпшення якості прицілювання під час руху.
 4. Мультиспектральне зображення - технологія, що розширює можливості спостереження, тому часто зустрічається в оптиці для полювання.
 5. Автоматична корекція точності прицілювання.
 6. Інфрачервоне бачення і тепловізійні сенсори - приціли нічного бачення з максимально чітким зображенням.
 7. Ультразвукова обробка зображення, яка покращує якість зображення.

Ще одна технологія, що заслуговує на увагу, - інтегрований балістичний калькулятор. Ця інновація дає можливість точно прораховувати траєкторію кулі з урахуванням різних факторів і налаштувань. Оптичні приціли в спортивній стрільбі, для полювання та інших цілей представлені в каталозі інтернет-магазину Arsenal911.

Інновації в галузі цифрових оптичних прицілів: особливості та переваги

Інноваційні розробки останніх років - цифрові приціли. Це відносно нова оптика на ринку, але вона вже встигла знайти своїх шанувальників. Їхня унікальність полягає в характеристиках і функціональних можливостях:

 • однаково ефективно можуть використовуватися в денний і нічний час доби завдяки інтегрованим потужним інфрачервоним освітлювачам;
 • не бояться засвічень, тому можуть ефективно використовуватися в умовах міських забудов і на яскраво освітлених територіях (ліхтарі, фари транспорту);
 • цифрова камера в оптичних прицілах, яка відображає й аналізує зображення в реальному часі;
 • широкий діапазон кратності збільшення - до 14-17х, що робить таку техніку ідеальною для мисливців, які полюбляють полювання із засідки;
 • можливість ефективної експлуатації в різних температурних умовах - від +50 до -25 °С, що дає змогу використовувати прилади в будь-яку пору року;
 • наявність програмного далекоміра та інтегрованого балістичного калькулятора.

Цифрова інтеграція істотно підвищує точність стрільби. При цьому вартість інноваційних цифрових прицілів доступна. Переконатися в цьому можна, ознайомившись з асортиментом нічних і денних приладів цифрового типу відомих брендів ATN, Pulsar Advanced Optics, Yukon, зібраних у каталозі інтернет-магазину Arsenal911.