HTA очищувач нагару та карбонових відкладень Carbon Remover 400мл
-
Доставка
- Самовивіз
- По Києву: 1-2 дні
- По Україні: за тарифами Нової Пошти
Оплата
- Готівкою при отриманні
- Оплата банківською карткою
- Безготівковий розрахунок
Захист споживача
- Оригінальна продукція
- Офіційна гарантія
- Повернення на протязі 14 днів
-
Застосовується для швидкого очищення нарізної та гладкоствольної зброї від нагару, залишків продуктів горіння та пороху. Підходить для мисливської, спортивної, бойової, антикварної зброї, різних калібрів. Не містить у складі аміаку. Не токсичний. Дозволяє чистити поверхню без особливих зусиль. Проникає у важкодоступні місця, розчиняє нагар, видаляє стійкі залишки мастила, масляні та вугільні частинки, на поверхні металу. Рекомендується для очищення системи викиду патронів у револьверах та пристрої подачі патронів у пістолетах, які схильні до засмічення залишками пороху. Збереже зброю, яка справно-функціонує при щоденному використанні.
Розроблено відповідно до високих сучасних вимог щодо догляду за зброєю стрільців-професіоналів! Матеріали та сировина найвищої якості, виробленої в США за стандартами, технологіями та під контролем НТА MUNICH GmbH. Термін придатності спрею 5 років.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ Працює в будь-якому положенні на 360 градусів (навіть догори дном). Переконайтеся, що зброя розряджена і магазин вийнято! Дайте зброї охолонути. Видаліть великі частинки бруду. Струсіть балон 3-5 секунд. Поступово нанесіть засіб на 15-25 хвилин, видаліть залишки очисника з поверхні. При сильних забрудненнях скористайтесь щіткою або йоржиком для чищення зброї (час механічного чищення залежить від ступеня забруднення). Після застосування рекомендується нейтралізувати агресивні залишки за допомогою очищувача – знежирювача «НТА DEGREASER & CLEANER» та обробити зброю оліями «HTA NEUTRAL SYNTHETIC OIL» або «HTA RUST PREVENT».
- Ємність, мл: 400