Увага! Магазин працює в обмеженому режимі. Уточнюйте наявність товару – запити Telegram, Email.
 • Мушка EasyHit для гладкоствольної рушниці 103 мм

  • Arsenal911
   1 111грн.
   В наявності
   Колір:
  • Доставка
   • Самовивіз
   • По Києву: 1-2 дні
   • По Україні: за тарифами перевізника
   Оплата
   • Готівкою при отриманні
   • Оплата банківською карткою
   • Безготівковий розрахунок
   Захист споживача
   • Оригінальна продукція
   • Офіційна гарантія
   • Повернення на протязі 14 днів

Мушка EasyHit зі світлозбираючим елементом призначена для встановлення на планку ствола гладкоствольної рушниці. Оптоволоконний елемент мушки EasyHit перетворює навіть незначне світло на яскраву прицільну точку.

Збройова мушка EasyHit допоможе виключити промахи через перехресне прицілювання і навчить стрілка комфортній і більш результативній стрільбі з двома відкритими очима! Завдяки досвіду та множинним відгукам мисливців та спортсменів стрільців, про позитивні якості успішно зарекомендуючої себе на світовому ринку, унікальної мушки Easy Hit, в Україні з'явився вдосконалений екземпляр, в якому враховані практично всі побажання стрільців. Новий продукт не тільки зберіг найкращі якості свого попередника, але й отримав ще міцніший корпус за рахунок використання нових полімерних матеріалів, а найголовніше став витонченішим і істотно зменшився в габаритних розмірах, що дозволило сміливо зіставити його за своїми геометричними параметрами зі штатною латунною мушкою і вмістити в габарит – 3мм. Ця особливість підвищила комфортність прицілювання за дрібнішими цілями на більш далекі дистанції, не перекриваючи при цьому сам об'єкт прицілювання, що дозволило використовувати даний продукт не тільки для стрільби дробом, але і для впевненої та комфортної стрільби кулею.

При виборі оптимальної довжини тунельної мушки з вбудованим оптоволоконним світлозбираючим елементом слід виходити з особливостей застосування - якщо мушка буде застосовуватися при сутінковій стрільбі на полюванні, слід вибирати модель з більш довгим оптоволокном. Найдовша працюватиме до найглибших сутінків і здатна збирати навіть світло після заходу сонця! Всі запропоновані варіанти мають досить яскраву точку, що світиться, яка сама підводить око до мети, значно скорочує час прицілювання, полегшує контроль лінії прицілювання і коригує стрілка до правильного положення зброї. Частина оптичного елемента, яка спрямована до ока стрілка, знаходиться в тунелі, і це дозволяє бачити точку, що світиться, тільки оку стрілка, що знаходиться на лінії прицілювання, коли рушниця вже скинута, вкладена в плече і стрілок прицілився. До того моменту, поки стрілок точно не націлив рушницю - оптична мушка просто не видно і передчасний неприцільний постріл практично виключений. Ця ж особливість дозволяє відкоригувати командне око стрільця і ​​вести прицілювання двома відкритими очима! Все необхідне для установки вже є в комплекті. Тому Ви зможете встановити мушку прямо в польових умовах.

Основні технічні параметри тунельних мушок

- Ширина основи 6мм (площина приєднання до прицільної планки).

- Ширина зовнішньої частини профілю прицілювання – 3мм.

- Діаметр вбудованого оптоволоконного світлозбирального елемента – 2мм.

- Висота профілю прицілювання – 3мм (від основи).

- Колір вбудованого оптоволоконного світлозбирального елемента – рубіново-червоний, червоний, жовтий, зелений, оранжевий.

- НОВИНКА двоколірний вбудований оптоволоконний світлозбиральний елемент – зовнішній контур – зелений/внутрішній контур – помаранчевий.

Світлозбиральна мушка кріпиться на планку ствола за допомогою двостороннього скотчу 3М

 • Довжина, мм: 103
 • Система зброї: , Benelli