Збройові сейфи відіграють ключову роль у питаннях правильного і безпечного зберігання зброї. Такі металеві конструкції потрібні для того, щоб обмежити доступ третіх осіб до їхнього вмісту. Відповідно до закону України, зберігати вогнепальну зброю потрібно в сейфі з надійним замком. При цьому вона має бути розряджена.
Сейфи для зберігання зброї повинні запобігати доступу членів сім'ї та дітей до рушниць і гвинтівок. Конструкції цього типу також забезпечують збереження вмісту, запобігаючи впливу на них вогню і вологи. Надійні сейфи допомагають захистити зброю від крадіжки, що є не просто вимогою закону, а й особистою відповідальністю власника.
Основні типи збройових сейфів
Існують різні види сейфів, призначених для зберігання рушниць, гвинтівок і пістолетів. Кожен із них має свої особливості та переваги, тому розглянемо докладніше популярні варіанти:
- Настінні моделі. Монтуються в стіни, що робить їх зручними у використанні і малопомітними. Для встановлення таких конструкцій потрібні надійні кріплення до капітальної стіни. Вибираючи вироби з високим класом зламостійкості, ви забезпечите надійний захист для розміщеної всередині зброї, набоїв, лазерних прицілів тощо.
- Вбудовувані сейфи. Такі моделі є одними з найбезпечніших. Конструкції цього типу практично неможливо швидко і відносно без труднощів демонтувати, що мінімізує ризик їхньої крадіжки разом із вмістом. Якщо ви цінуєте естетичність і непомітність, тоді компактні сейфи вбудованого типу - ідеальний варіант.
- Переносні сейфи. В екстремальних умовах ваше тіло захистить якісна термобілизна, одяг і куртка, а для зброї найкраще підійдуть сейфи мобільного типу. Вони відмінно підходять для подорожей або полювання на відкритій місцевості. Рівень захисту в таких моделей нижчий, ніж у стаціонарних аналогів, тому зберігати в них можна тільки зброю невеликого розміру і протягом обмеженого часу.
На окрему згадку заслуговують шафи для арсеналу вогнепальної зброї. Такі сейфи мають стелажі для патронів і кілька відсіків для різних видів мисливських рушниць, гвинтівок, пістолетів тощо. Металеві конструкції цього виду підходять для колекціонерів або мисливців, які володіють великою кількістю зброї.
Матеріали та конструкція
Існує кілька варіантів того, з яких матеріалів виробники створюють збройові сейфи. Найбільш популярними є:
- Сталь. Найпоширеніший матеріал у цьому контексті. Нержавіючий сплав має високу міцність і стійкість до зношування, а зламати таку конструкцію майже неможливо без спеціального обладнання.
- Алюміній. Досить легкий матеріал, який має низьку стійкість до злому. Найчастіше застосовується при виготовленні компактних переносних сейфів, а не стаціонарних моделей.
- Композитний матеріал. Маються на увазі сучасні та інноваційні сплави, які поєднують порівняно невелику вагу й оптимальний рівень міцності та захисту вмісту. Важливо вивчати сертифікати безпеки для таких сейфів, оскільки характеристики конструкцій можуть варіюватися залежно від технології виробництва.
Особливу увагу слід приділити товщині стінок, тому що це безпосередньо впливає на клас зламостійкості. Надійний рівень захисту забезпечують моделі з товщиною від 3 мм. Якщо вам потрібні вогнетривкі сейфи, зверніть увагу на моделі з багатошаровою конструкцією. Такі різновиди створюються з різних матеріалів, включно з як ударостійкими, так і термостійкими видами.
Типи замків у сейфах
Одними з найнадійніших і найдовговічніших замків є механічні системи. Вони не залежать від електроживлення і прості у використанні. Потребують певного часу для відкриття, однак це невелика ціна за надійне зберігання вогнепальної або травматичної зброї.
Електронні замки теж доволі популярні на ринку. Вони зручні у використанні та дають змогу швидко отримати доступ до вмісту. Сучасні сейфи часто оснащуються функцією екстреного вимкнення та блокування системи в разі несанкціонованого доступу. Моделі з електронними кодовими замками ідеально підходять тим, хто часто користується зброєю.
Особливий інтерес становлять біометричні замки. Це сучасні рішення для максимальної безпеки. Отримати доступ до вмісту можна тільки за допомогою відбитків пальців або інших біометричних даних. З таким сейфом ви ніколи не загубите ключі і не забудете цифровий код, при цьому завжди маючи можливість дістати вміст.
Щоб дізнатися більше про сейфи з відділенням для патронів, різними типами замків і конструкціями, телефонуйте нашим менеджерам. Вони не тільки порекомендують популярні моделі, а й дадуть поради щодо вибору тактичних ліхтарів, допоможуть з оформленням замовлення тощо.